Üdvözlünk Honlapunkon
Szív-Hang Kultúrális és Egészségnevelő Egyesület

Kérdések és válaszok a belépés előtt

Az alábbiakban néhány gyakran felmerült kérdésre szeretnénk választ adni, mielőtt kitöltésre kerül az űrlap.

Rendes tag és pártoló tag. Mi a különbség?

A rendes tag – azon felül, hogy belép és befizeti a tagdíjat – aktív részvételre törekszik. Van véleménye és el is mondja azt, néha önkénteskedés is belefér az életébe (rendezvényeken segít nekünk, számíthatunk rá, ha történés van), eljön közgyűlésre és szavaz. Jelölhető tisztségekre is (elnökségi tag, elnök, titkár).

A pártoló tag inkább passzív szerep. Habár véleménye nagyon is számít és bármikor meghallgatjuk, szavazati joga nincs és tisztségekre sem választható. Általában olyan emberek lesznek pártoló tagok, akik idő vagy lehetőség híján nem tudnak aktívan részt venni az egyesület életében, de céljainkat fontosnak tartják, ezért tagdíjbefizetéssel legalább anyagilag szeretnék támogatni az Egyesületet.

Tagdíj

A tagdíj összege havi 250, azaz kettőszáz  forint de éves időtartamra is befizethető , az éves tagdíj tehát 2400 forintba kerül.

A tagsági év február 1-jétől következő év január 31-ig tart,

Év közben történő belépés esetén a tagsági évből hátralévő hónapok tagdíját kérjük csak el az adott évre.

Tagdíjfizetés

A tagdíjfizetést intézhetjük személyesen, de rendezhető átutalással is.

A személyes találkozási lehetőség minden hónap első vasárnapján 09-11 h-ig a Közösségi Ház /Dózsa Ház/ -ban megrendezésre kerülő Tücsök Klub alkalmakon lehetséges. Cím: 6600.Szentes Csongrádi út 2

Pontos időpontról vagy esetleg változásról e-mailben értesítjük a tagságot!

Ha átutalás, akkor a bankszámlaszámunk: Szegvár és Vidéke Takarék Szövetkezet 57200031-10067813.

A közlemény mezőben mindenképp fel kell tüntetni a befizető nevét és azt, hogy a  “Szív- Hang egyesület tagsági díj”

Ha bármilyen  kérdés , kérés lenne állunk rendelkezésre! a szivhangegyesület@gmail.com címre.

Szeretettel várunk mindenkit egyesületünkbe.

Kozma Edit titkár

zomka.edit@gmail.com